OZ Comfort: poetsdienst en strijkhulp

Neem contact met ons op

Voor alle vragen in verband met huishoudhulp via dienstencheques kan je terecht bij onze consulenten. Zij helpen je graag verder. Hieronder vind je hun contactgegevens per regio.

 

Je kan uiteraard ook terecht bij je persoonlijke klantenadviseur. Je vindt zijn of haar gegevens in Mijn OZ

 

OZ kantoor

Wilrijk - Zetel 
Boomsesteenweg  5   
2610  Wilrijk


Consulenten regio Antwerpen

Bo Hens
03 201 86 34
Bo.Hens@oz.be

Margo Van Der Mueren
03 201 84 53
Margo.Van.Der.Mueren@oz.be

Sylvie Van Hecke
03 201 84 69
Sylvie.Van.Hecke@oz.be

Nathalie Mulders
03 201 84 47
Nathalie.Mulders@oz.be
Marisa De Almeida
03 201 84 48
Marisa.De.Almeida@oz.be
Gwen Verborgt
032 01 86 31 
Gwen.Verborgt@oz.be

OZ kantoor

Brugge - Zetel 
Gistelsesteenweg  294
8200  Sint-Andries Brugge

 

Consulenten regio Brugge

Stephanie Delplace
050 40 52 76
Stephanie.Delplace@oz.be

Sofie Ovaere
050 40 54 28
Sofie.Ovaere@oz.be


OZ kantoor

Lokeren 
Brouwerijstraat 78-80 
9160 Lokeren

 

Consulente regio Gent

Evelyn Buyle
03 201 86 33
Evelyn.Buyle@oz.be



OZ kantoor

Herentals 
Zandstraat  95   
2200  Herentals

 

Consulenten regio Herentals

Kristoff Van De Pol
03 201 86 90
Kristoff.Van.de.Pol@oz.be

Sharon Verbeeck
03 201 86 89
Sharon.Verbeeck@oz.be


OZ kantoor

Kortrijk 
Doorniksewijk  45 
8500  Kortrijk 

 

Consulenten regio Kortrijk

Sarah Pauwels
03 201 85 66
Sarah.Pauwels@oz.be

Mieke Van Goethem
050 40 52 03
Mieke.Van.Goethem@oz.be


OZ kantoor

Lokeren 
Brouwerijstraat  78-80   
9160  Lokeren

 

Consulenten regio Lokeren

Evelyn Buyle
03 201 86 33
Evelyn.Buyle@oz.be

Wendy Meiresonne
03 201 86 36
Wendy.Meiresonne@oz.be

Pauline Monahan
03 201 86 39
Pauline.Monahan@oz.be