huishoudhulp

Neem contact met ons op

Voor alle vragen in verband met huishoudhulp via dienstencheques kan je terecht bij onze consulenten. Zij helpen je graag verder. Hieronder vind je hun contactgegevens per regio. De consulenten zijn bereikbaar van maandag tot donderdag van 8u tot 16u30 en op vrijdag van 8u tot 16u.

 

Je kan uiteraard ook terecht bij je persoonlijke klantenadviseur. Je vindt zijn of haar gegevens in Mijn OZ.

 

OZ kantoor

Wilrijk - Zetel 
Boomsesteenweg  5   
2610  Wilrijk

Antwerpen
Belgiëlei 87   
2018 Antwerpen 

 

Consulenten regio Antwerpen (Wilrijk)

Bo Hens
03 201 86 34
Bo.Hens@oz.be

Margo Van Der Mueren
03 201 84 53
Margo.Van.Der.Mueren@oz.be

Sylvie Van Hecke
03 201 84 69
Sylvie.Van.Hecke@oz.be

Nathalie Mulders
03 201 84 47
Nathalie.Mulders@oz.be
Marisa De Almeida
+32 201 85 23 
Marisa.De.Almeida@oz.be
Gwen Verborgt
032 01 86 31 
Gwen.Verborgt@oz.be

 

Consulenten regio Antwerpen (kantoor Belgiëlei)

Jessica Dabrowski
03 201 85 28
Jessica.Dabrowski@oz.be

Sylwia Krecisz 
03 201 85 26
Sylwia.Krecisz@oz.be



OZ kantoor

Brugge - Zetel 
Gistelsesteenweg  294
8200  Sint-Andries Brugge

 

Consulenten regio Brugge

Stephanie Delplace
050 40 52 76
Stephanie.Delplace@oz.be

Nina Cools
050 40 54 72
Nina.Cools@oz.be


OZ kantoor

Lokeren 
Brouwerijstraat 78-80 
9160 Lokeren

 

Consulente regio Gent

Wendy Meiresonne
03 201 86 36
Wendy.Meiresonne@oz.be



OZ kantoor

Herentals 
Zandstraat  95   
2200  Herentals

 

Consulenten regio Herentals

Ann Van den Broeck
03 201 86 12
Ann.Van.den.Broeck@oz.be

Sharon Verbeeck
03 201 86 89
Sharon.Verbeeck@oz.be


OZ kantoor

Kortrijk 
Doorniksewijk  45 
8500  Kortrijk 

 

Consulenten regio Kortrijk

Sarah Pauwels
03 201 85 66
Sarah.Pauwels@oz.be

Sofie Ovaere
050 40 52 03
Sofie.Ovaere@oz.be


OZ kantoor

Lokeren 
Brouwerijstraat  78-80   
9160  Lokeren

 

Consulenten regio Lokeren

Evelyn Buyle
03 201 86 33
Evelyn.Buyle@oz.be
Pauline Monahan
03 201 86 39
Pauline.Monahan@oz.be