huishoudhulp

Neem contact met ons op

Voor alle vragen in verband met huishoudhulp via dienstencheques kan je terecht bij onze consulenten. Zij helpen je graag verder. Hieronder vind je hun contactgegevens per regio. De consulenten zijn bereikbaar van maandag tot donderdag van 8u tot 16u30 en op vrijdag van 8u tot 16u.

 

Je kan uiteraard ook terecht bij je persoonlijke klantenadviseur. Je vindt zijn of haar gegevens in Mijn OZ.

 

Kantoor Wilrijk

Adres
Wilrijk - Zetel
Boomsesteenweg 5
2610 Wilrijk 

Openingsuren
Dinsdag: 9u tot 12u & 13u tot 16u30
Vrijdag:  9u tot 12u

Consulenten

Julie Andrieu
03 201 84 16
julie.andrieu@oz.be

Margo Van Der Mueren
03 201 84 53
Margo.Van.Der.Mueren@oz.be

Sylvie Van Hecke
03 201 84 69
Sylvie.Van.Hecke@oz.be

Kantoor Belgiëlei

 

Openingsuren
Woensdag: 9u tot 12u & 13u tot 16u30
Maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag: 9u tot 12u30 & 13u tot 17u

Consulenten

Jessica Dabrowski
03 201 85 28
Jessica.Dabrowski@oz.be

Sylwia Krecisz 
03 201 85 26
Sylwia.Krecisz@oz.be

Marisa De Almeida
03 201 85 23
Marisa.de.almeida@oz.be

Kantoor Berchem

Adres
Grotesteenweg 164
2600 Antwerpen

Openingsuren
Donderdag: 10u tot 12u & 14u tot 16u

Consulent

Gwen Verborgt
03 201 86 31
gwen.verborgt@oz.be

 

Kantoor Brasschaat

Adres
Bredabaan 455
2930 Brasschaat

Openingsuren
Woensdag:10u tot 12u
Vrijdag: 10u tot 12u

Consulent

Charissa Verlinden
03 821 25 65
charissa.verlinden@oz.be

Kantoor Deurne Noord

Adres
Turnhoutsebaan 123
2100 Deurne

Openingsuren
Dinsdag: 9u30 tot 12u & 14u tot 16u

Consulent

Bo Hens
03 201 86 34
bo.hens@oz.be

Kantoor Merksem

Adres
Bredabaan 632
2170 Merksem

Openingsuren
Donderdag: 10u tot 12u

Consulent

Sophie De Groof
03 201 85 14
sophie.de.groof@oz.be

Kantoor Schoten

Adres
Paalstraat 125
2900 Schoten

Enkel op afspraak

Consulent

Sophie De Groof
03 201 85 14
sophie.de.groof@oz.be

 

 

 



OZ kantoor Brugge

Adres
Brugge - Zetel 
Gistelsesteenweg  294
8200  Sint-Andries Brugge 
Openingsuren
Dinsdag: 
9u30 tot 12u & 13u tot 16u30

 
Consulent

Nina Cools
050 40 54 72
Nina.Cools@oz.be

 

OZ kantoor Oostkamp, Oostende, Knokke-Heist, Aalter, Roeselaere, Torhout en Tielt

Enkel op afspraak

Consulenten

Geraldine Bohez
050 40 54 02
Geraldine.Bohez@oz.be

Siska Claeys
050 40 54 28
Siska.Claeys@oz.be


OZ kantoor

Adres
SHendrik Heymanplein 202
9100 Sint-Niklaas
Openingsuren
Maandag: 
9u30 tot 12u

Consulent regio Gent

Pauline Monahan
03 201 86 39
Pauline.Monahan@oz.be



OZ kantoor

Adres
Sint-Lievenslaan 113
9000 Gent 
Openingsuren
Donderdag: 
9u30 tot 12u & 14u tot 16u
 

 

Consulent regio Gent

Wendy Meiresonne
03 201 86 36
Wendy.Meiresonne@oz.be



OZ kantoor

Adres
Zandstraat  95   
2200  Herentals
Openingsuren
Maandag: 9u30 tot 12u & 14u tot 16u30

Consulent regio Herentals

Sharon Verbeeck
03 201 86 89
Sharon.Verbeeck@oz.be


OZ kantoor

Adres
Veemarkt 39/bus1
8500  Kortrijk  

Openingsuren
Maandag: 9u30 tot 12u30 & 14u tot 16u30 

 

Consulenten regio Kortrijk

Sarah Pauwels
03 201 85 66
Sarah.Pauwels@oz.be

Siska Claeys
050 40 54 28
Siska.Claeys@oz.be


OZ kantoor

Adres
Brouwerijstraat  78-80   
9160  Lokeren 
Openingsuren
Woensdag:
 9u30 tot 12u
 

 

 

Consulent regio Lokeren

Evelyn Buyle
03 201 86 33
Evelyn.Buyle@oz.be