Contacteer OZ

Hoe kunnen we je helpen?

Ben je OZ klant?

Vind eenvoudig online een antwoord op je vragen. 

FAQ: de meest gestelde vragen

In onze FAQ beantwoorden we de vragen die het vaakst door klanten gesteld worden. Neem een kijkje en vind snel een antwoord op je vraag. Naar de FAQ.

 

Mijn OZ: jouw persoonlijk dossier

Via Mijn OZ heb je toegang tot jouw persoonlijk dossier. Via deze handige tool regel je zelf je ziekenfondszaken online en kun je ook contact opnemen met onze medewerkers voor je vragen in verband met jouw dossier of dat van iemand voor wie je een volmacht hebt. Naar Mijn OZ.

Zoek een OZ kantoor in je buurt of maak een afspraak

Zou je graag een bezoek brengen aan een OZ kantoor in je buurt, wil je iets persoonlijks bespreken of heb je andere hulp nodig? Maak gerust een afspraak in een kantoor in je buurt. Zoek een kantoor in je buurt.

 

Ben je nog geen OZ klant?

Heb je interesse in ons aanbod of heb je nog vragen over onze dienstverlening?

Word nu OZ klant

Interesse in onze diensten en voordelen? Klant worden bij OZ kan eenvoudig en snel online. Je hoeft geen documenten te printen: tekenen kan veilig en snel via de Itsme-app of eID. Meer info.

Maak een afspraak met een OZ adviseur

Heb je interesse in ons aanbod, maar heb je nog enkele vragen voor je overschakelt? Of heb je hulp nodig met je dossier? Maak een afspraak, onze medewerkers helpen je graag verder met persoonlijk advies. Maak een afspraak.

 

Vind een kantoor in je buurt

Zou je graag iets specifieks bespreken met een OZ medewerker? Kom gerust langs tijdens onze openingsuren voor een persoonlijk gesprek. Zoek een kantoor.

 

 

Contacteer onze diensten rechtstreeks

Heb je vragen over specifieke diensten zoals onze infosessies, vakanties of huishoudhulp? Contacteer hen rechtstreeks via de contactgegevens hieronder. 

OZ Infofoon (van 8u30 tot 17u30)
tel. 03 201 85 55  info@oz.be
OZ Kinderpret tel. 03 201 84 20 kinderopvang@oz.be
OZ Reisbureau Antwerpen (enkel op afspraak) tel. 03 201 84 76 reisbureau.antwerpen@oz.be
OZ Reisbureau Brugge tel. 050 34 40 64 reisbureau.brugge@oz.be
OZ Reisbureau Opwijk tel. 052 35 08 05 reisbureau.opwijk@oz.be
OZ Shop Antwerpen tel. 03 201 84 97 shop.antwerpen@oz.be
OZ Shop Brugge tel. 050 40 54 97 shop.brugge@oz.be
OZ Shop Leuven tel. 016 20 76 07 shop.leuven@oz.be
OZ Sociale Dienst Antwerpen tel. 03 201 84 80 socialedienst@oz.be
OZ Sociale Dienst Brugge tel. 050 40 52 09 socialedienst@oz.be
OZ Vakantiedienst tel. 03 201 84 70 vakantie@oz.be
OZ Vitaliteit tel. 03 201 85 00 vitaliteit@oz.be
Poetshulp via dienstencheques tel. 03 201 84 59 poetshulp@oz.be

 

Alles kan beter: jouw suggesties zijn welkom!

Klachten of suggesties om onze dienstverlening te verbeteren? Contacteer onze ombudsman.