OZ gezondheidsfonds doet zoveel meer

Een vraag over OZ? Stel ze aan je persoonlijke klantenadviseur.

Heb je vragen over je persoonlijke situatie of een lopend dossier? Neem contact op met je persoonlijke klantenadviseur.

Je vindt zijn of haar gegevens:

  • in Mijn OZ
  • linksboven op de meeste OZ brieven

Bel
Contacteer OZ_Piekuren telefonieBel je persoonlijke klantenadviseur
We zijn doorlopend telefonisch bereikbaar van 8u30 tot 17u30.

Algemene inlichtingen
Voor algemene inlichtingen kan je terecht bij de OZ Infofoon van 8u30 tot 17u30. Bel 03 201 85 55.

Online kantoor Mijn OZ
Regel zelf je ziekenfondszaken 24/7 in Mijn OZ. Makkelijk en snel!

Mail
Mail je persoonlijke klantenadviseur
Contacteer je je persoonlijke klantenadviseur liever via mail? Dat kan ook. Je krijgt dan zo snel mogelijk een antwoord, ten laatste binnen de 2 werkdagen. Vermeld je rijksregisternummer in de mail, zo kunnen we je nog beter van dienst zijn. 

 


Afspraak
Maak een afspraak in je OZ kantoor

  • Heb je een ingewikkelde of delicate vraag? Geen zin om in de wachtrij te staan? Bel of mail je persoonlijke klantenadviseur en zoek samen een moment dat past.
  • Je kan ook zonder afspraak terecht in je OZ kantoor. Alle info in onze kantorenzoeker.

Rechtstreeks
Volgende diensten kan je rechtstreeks bereiken:

OZ Kinderpret   tel. 03 201 84 20      kinderopvang@oz.be
OZ Reisbureau Antwerpen (enkel op afspraak)   tel. 03 201 84 76      info@ozreizen.be
OZ Reisbureau Brugge   tel. 050 34 40 64      reisbureau.brugge@oz.be
OZ Reisbureau Opwijk   tel. 052 35 08 05      reisbureau.opwijk@oz.be
OZ Shop Antwerpen   tel. 03 201 84 97      shop.antwerpen@oz.be
OZ Shop Brugge   tel. 050 40 54 97      shop.brugge@oz.be
OZ Shop Leuven   tel. 016 20 76 07      shop.leuven@oz.be
OZ Sociale Dienst Antwerpen    tel. 03 201 84 80      socialedienst@oz.be
OZ Sociale Dienst Brugge   tel. 050 40 52 09      socialedienst@oz.be
OZ Vakantiedienst   tel. 03 201 84 70      vakantie@oz.be
OZ Vitaliteit   tel. 03 201 85 00      vitaliteit@oz.be
OZ Dienstencheques   tel. 03 201 84 59      info.comfort@oz.be

Ben je nog geen OZ klant en heb je een vraag?
Je kan OZ rechtstreeks bereiken. Bel 03 201 85 55 of mail naar info@oz.be

Wil je ook een persoonlijke klantenadviseur bij OZ die je helpt met je dossiers en vragen?
Sluit je aan bij OZ 


Ombudsman

Heb je klachten over onze dienstverlening?

Laat het ons weten en contacteer onze ombudsman!